Oblečení na ZZVJ

9. května 2011 v 22:12 | Katka |  ZZVJ a závody
Pár tipů, Jak levně sehnat oblečení na ZZVJ a závodění=D
Rajtky:
Musí být bílé(dámy mohou mít i béžové). Já osobně je kupuji z druhé ruky, což velmi doporučuji. Někdy se dají sehnat i velmi levně(průměrná bazarová cena: 300-500 kč). Pokud jste se rozhodli pro nové rajtky, počítejte s tím, že budou stát od 1000 kč do někdy i 2800kč a nemá cenu je kupovat v případě, že jediné využití najdou na ZZVJ. Oblečení je samozřejmě možné půjčit si např. i od kamaráda.

Sako:
pokud máte větší velikost, dá se rovněž koupit v bazaru, ale já doporučuji koupit sako nové, protože v internetových inzercích a bazarech se menší velikosti sehnat nedají, obzvláště dámské.

Košile:
Rozhodně novou.

Boty:
Jsou tu dvě možnosti obuvi:a)Vysoké jezdecké galoše, b)Perka a minichaps.
Já doporučuji možnost b, protože jsou lépe čistitelné a je to levnější a pokud máte jako např. já velmi úzké a dlouhé holeně, je to rozhodně lepší, protože jezdecké galoše na tento typ nohou se musí nechat šít na míru, nebo jsou extrémně drahé. Boty i chaps MUSÍ být KOŽENÉ a ČERNÉ! Boty, perka i chaps se dají sehnat velmi levně na internetových inzerátech. Já si kupuji chaps i boty na míru a velmi doporučuji chaps od značky Kentaur modely Profi nebo Livorno z měkké kůže. Tip na závěr: když si kupujete Galoše nebo chaps( chaps vždy zkoušejte přez botu) Měly by končit na šířku prstu nebo dvou pod zadním ohybem kolene a měli by jste si v nich pohodlně dřepnout.

Rukavice:
Měly by být světlé.

Plastron(vázanka) nebo kravata:
Doporučuji plastron. Dá se sehnat do 300 kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama